Konsultacja

Pakiety Konsultacji!

KONSULTACJA – Wprowadziłaś/eś do swojego życia zdrowe nawyki, ale parę rzeczy pozostaje niejasnych lub nie sprawdza się u Ciebie? Są pytania, na które nikt jeszcze nie udzielił Ci odpowiedzi? Rozwiej swoje wątpliwości.

STYL ŻYCIA – Chcesz zachować energię na długie lata i zapobiegać starzeniu się organizmu? Omówimy Twoje cele, w oparciu o wypełnioną wcześniej ankietę stylu życia i dobierzemy odpowiedni plan działań.

PRZEGLĄD ZDROWIA – To kompleksowa i zindywidualizowana konsultacja zawierająca ocenę Twojego stylu życia i stanu organizmu. Sprawdź co otrzymasz w pakiecie.

ZDROWE NAWYKI – To program dla osób, które lubią mieć specjalistyczną opiekę w czasie wprowadzania nawyków do codzienności. Mamy kontakt przez 6 tygodni.

PAKIET PO INFEKCJI – Jeśli po przebytej infekcji odczuwasz spadek energii i dyskomfort, wspólnie znajdziemy przyczynę i szybciej wrócisz do formy.

PRZEGLĄD ZDROWIA 50+ – Interwencja w styl życia często zatrzymuje przebieg choroby, pozwala na zmniejszenie dawki leków, a nawet odwraca jej skutki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2